Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam
Reklam
İzmir Pomaklar Derneği Takdiri Hak eden Çalışmalar Yapıyor
POMAKLAR TEKNE GEZiSiNDE Etkinliği, Doğa, Kültür ve birliktelik aktiviteleri.

facebook-paylas
Tarih: 24-07-2016 17:20
İzmir Pomaklar Derneği Takdiri Hak eden Çalışmalar Yapıyor

İzmir Pomaklar derneği organizasyonda emeği geçen İzmir Pomaklar derneği başkanı Gürbüz Öngören ve yönetimde olan  organizasyondan sorumlu Sibel Hasibe Yorulmaz Ekmekçi sestra ile küçük bir söylesi gerçekleştirdik.. Bu değerli aktivite ile ilgili bir kaç sorumuz oldu..

POMAK AJANS - Selamlar Sibel Hanım . bu tekne  turu ve organizasyonu haber yapalımmı izin verirseniz. ?? belli fotoları kullanacagız. ve küçük bir kaç sorum olacak.. nasıl aklınıza geldi böyle bir aktivite.. her hangi bir amacı varmıydı ? etkinlige katılım nasıldı yogun oldumu? eglendinizmi ? buna benzer organizasyonlar düzenlemeye devam edecekmisiniz?..

POMAKLAR TEKNE GEZiSiNDE Etkinliği, Doğa ve Kültür aktiviteleri

Sibel Hasibe Yorulmaz Ekmekçi- Eski yönetim kurulu üyeleri hiç kopmadan görüşmeye devam ediyoruz, ailece bir arada olduğumuzda mutlu oluyoruz,ve buna diğer pomakların da katılmasını istedik ,,, Pomak ve pomak dostlarıyla gerçekleştirdiğimiz tekne gezisine 3 otobüs katıldık toplamda 140-150 kişi teknedeydik.,,,Tabi organizasyonlar devam edecek bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz...

Burada bir kültürü yaşatıyoruz. Ve, bu kültürü biz burada yaşarken hiç kimse gocunmasın, gücenmesin Biz Pomak gibi yaşıyoruz ve yaşayacağız; kültürümüzle, örfümüzle, adetimizle… Biz bunları yaşatıyoruz, çünkü bunlar bizim kültürümüzdür. Çünkü biz Pomak Dünyası’nın bir parçasıyız. Bu etkilinlker bizlerin geleneğinin yaşaması, bizlerin tarihle olan ilgimizin alakamızın devam etmesi ve bizlerin biraraya gelerek; sevginin, kardeşliğin, dostluğun gelişmesi açısından çok önemli etkinliklerdir.

Bizi  Facede sosyal Medyada Takip edin.Pomaklar hakkinda her seyden an itibari ile  Haberiniz olsun ..  Pomakbülteni Haber Portalı.

 
Kaynak: Pomak Ajans izmir haber merkezi

Editör: Pomak Ajans

Bu haber 65390 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
Reklam
YUKARI