Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam
Reklam
MPU Testi Nedir?
MPU sistem olarak güvensizlik, karşılıklı aldatmaca, yanıltma ve yalan üzerine kurulmuş bir para Tuzağıdır. Bu tanımım MPU testi Tuzağının gerçek yüzüdür. MPU için üretilen diğer tanımlara yani sizi para tuzağına düşürmek için kullanılan ve reklam amaçlı olan diğer açıklamalarına bakalım.

facebook-paylas
Tarih: 08-01-2018 07:17
MPU Testi Nedir?

Reklam

Bu haberimiz ile Türkiyedeki vatandaşların veya en azından Pomak Ajans web sitesinin ulaşabildiği 8 milyon soydaşımızın bilgilenmesi açısından MPU testinin maskelenmiş anlatımı ile ne demek olduğunu ve gerçekte ne olduğu hakkında bilgilendirmeyi uygun bulduk. 

Türkiye de uygulanması  düşünülen MPU testinin gerçek yüzü nedir ? Almanya gibi saniyede gelişmiş diğer  avrupa ülkelerinde uygulanan MPU vurgunculugu, arbeitlosigkeit. Yani işsiz kişilerin  istihdamı amaçlı desteklenen fakat  gerçekte bir dolandırıcılık sistemi bir soygun kurumudur. 

Özellikle Almanya Avusturya ve Avrupada yaşayan Pomak, Türk ve diğer yabancı soydaşlarımızı ilgilendiren en büyük Para tuzaklarından biri. Türkiyedede Gündeme gelme ihtimali olan bir Şarlatanlık. Bir aldatmaca MPU Testi nedir?. 

Ehliyetinizi, uyuşturucudan, alkolden ya da trafik kurallarını çiğnemekten verdiyseniz, geri alabilmeniz için MPU(Tıbbipsikolojikmuayene) ya girmek başarmak mecburiyetindesiniz.  Bir dolandırıcılık tuzağı olarakta adlandırabilirsiniz, genel  adı ile aptallık testi şeklinde yorumlayabilirsiniz.  
Ortaçağ uygulamalarının günümüze  uyarlanmış  bir cezalandırma yöntemigörebilirsiniz. Herne olarak düşünürseniz düşünün.. Soyulup soğana çevrilecek, olur olmaz bir çok para tuzağına düşeceksiniz

medizinisch-psychologische UntersuchungDer Machtmissbrauch und die Willkür nimmt bei den Amtsmitarbeitern, die auch noch aus unserern Steuergelder bezahlt werden, zu. Sie ruinieren mit Erlaubnis der Politiker unser Leben und machen uns zu Harz IV Empfängern. Was für ein Sinn hat das? Arbeitslosigkeit "soll abgeschaft bzw gemindert" werden auf der andere Seite produziert man willkürlich welche. Ist sich irgend ein Politiker diese Heuchelei und Irrsinn Bewusst?
MPUSOYGUNUN TA KENDiSi
Bizimle MPU'yu başaracaksınız. Gibi bir çok ilan göreceksiniz.. güya sizi çok seven, dernekler, yardım kuruluşları adı altında tam bir organize soygun ceteleridir. MPU yollarında sizleri bekleyen ..  
Aktif bir şekilde sizi nasıl tuzağa düsürüceklerinin planları içinde birlikte çalışırlar. 
 
MPU NUN AKIŞI NASILDIR?
1. KİŞİSEL BİLGİ:
Kişisel bilgiler bölümünde aile, çocuk sayısı, bitirdiğiniz okul,  mesleki durumunuzla ilgili sorular bulunmaktadır. Ayrıca genel sağlık durumuyla ilgili soruları da cevaplamak durumundasınız.
 
Eğer Yabancı iseniz ve soruyu anlayamamışsanız. Hiç şansınız yok.. Psikolog zaten bir akbaba gibi en ufak bir yanlışınızı yada boşluğunuzu bekliyor. Hiç zamanı yok, çok işi var birde sizinle uğraşamaz. hemen bir çözüm bulmak zorunda,, en kolayı. Kestirip atmak.. bu herif ya yalan söylüyor yada aptal.. evet artık damgalandınız siz bir aptalsınız. Psikolog sizi çözdü.. eğer çözemediyse. Donunuz ne renk ve neden bu rengi tercih ettiniz gibi deli zırvası bir soru ile karşınıza çıkabilir.. hazır olun. 
 
KiMLER MPU YAPMAK ZORUNDA?
 
Bir sürücü bir çok kez alkollü araç kullanma suçunu işler veya bir kez dahi 1,6 promilden daha yüksek alkol oranı ile trafikde araç kullanırsa. Bu promil oranı alkollü bisiklet sürücüleri için de geçerlidir. Dahası tamamen keyfe kederdir bu MPU para tuzağına düşmeniz. Bir görvelinin, yetkilin hoşuna gitmemiş, tipinizi beğenmemiş olabilir, size sekiz hafta sonra bile bir mektup gelebilir alkollu araç kullanmaktan ehliyetinizi kaybebedebilir. MPU Tuzağının tam ortasında kendinizi bulabilirsiniz
MPU NEDiR?
MPU kısaca Tıbbi Psikolojik Muayenedir. Ehliyetine el konulmuş kişilerin, tekrar ehliyetlerini isteme durumunda uygulamak zorunda oldukları resmi ve adli bir yöntemdir.
Amaç yeniden ehliyet sahibi olmak isteyen kişinin araç kullanmaya elverişli olup olmadığının ortaya çıkartılmasıdır.
Almanya da 1954 yılından bu yana uygulanmakta olan bu işleme halk arasında ideotentest de denilmektedir. 
 
Gerçek bir aldatmaca, hakiki bir soygun ve bir para tuzağıdır. işlev ve mantık olarak bir uygulanabilirliği yoktur. Bilmenizde yarar var. 
 Bizimle MPU'yu başaracaksınız. Gibi bir çok ilan göreceksiniz.. güya sizi çok seven, dernekler, yardım kuruluşları adı altında tam bir organize soygun ceteleridir. MPUyollarında sizleri bekleyen ..  

Aktif bir şekilde sizi nasıl tuzağa düsürüceklerinin planları içinde birlikte çalışırlar. 
 

MPU NUN AKIŞI NASILDIR?
1. KİŞİSEL BİLGİ:
Kişisel bilgiler bölümünde aile, çocuk sayısı, bitirdiğiniz okul,  mesleki durumunuzla ilgili sorular bulunmaktadır. Ayrıca genel sağlık durumuyla ilgili soruları da cevaplamak durumundasınız. Eğer Yabancı iseniz ve soruyu anlayamamışsanız. Hiç şansınız yok.. Psikolog zaten bir akbaba gibi en ufak bir yanlışınızı yada boşluğunuzu bekliyor. Hiç zamanı yok, çok işi var birde sizinle uğraşamaz. hemen bir çözüm bulmak zorunda,, en kolayı. Kestirip atmak.. bu herif ya yalan söylüyor yada aptal.. evet artık damgalandınız siz bir aptalsınız. Psikolog sizi çözdü.. eğer çözemediyse. Donunuz ne renk ve neden bu rengi tercih ettiniz gibi deli zırvası bir soru ile karşınıza çıkabilir.. hazır olun. 
KiMLER MPU YAPMAK ZORUNDA?Bir sürücü bir çok kez alkollü araç kullanma suçunu işler veya bir kez dahi 1,6 promilden daha yüksek alkol oranı ile trafikde araç kullanırsa. Bu promil oranı alkollü bisiklet sürücüleri için de geçerlidir. Dahası tamamen keyfe kederdir bu MPU para tuzağına düşmeniz. Bir görvelinin, yetkilin hoşuna gitmemiş, tipinizi beğenmemiş olabilir, size sekiz hafta sonra bile bir mektup gelebilir alkollu araç kullanmaktan ehliyetinizi kaybebedebilir. MPU Tuzağının tam ortasında kendinizi bulabilirsiniz.
Almanca olarak ilgilenebileceginiz linkler
Kaynak : https://mpu-nedir.blogspot.de/ 


HABER VİDEOSU

Kaynak: https://mpu-nedir.blogspot.de/

Editör: Pomak Ajans Almanya

Bu haber 183970 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
Reklam
YUKARI